تبلیغات
تبلیغاتلباس زیراز کالاهای مصرفی است که باید آن را زود به زود نو کرد و زیاد هم بایدداشت. اگر لباس زیر به اندازه کافی داشته باشید ، آن را زود به زود عوض میکنید و به راحتی هم آن را دور می اندازید. نترسید .اسراف نمی شود . دراین مورد با گشاده دستی هر چه بیشتر عمل کنید .
خیلی ها به دلیل این که لباس زیرشان در معرض دید دیگران نیست ،آن را تا چندین سال به بدترین وضعنگه می دارند . شما خیلی محترمید و لباس زیرتان هم باید در شانتان باشد .
لباس ها آبکش شده و از جنگ جهانی برگشته ، چرک مد شده … در شان شمانیست.
شخصی تنها در اتاقی بسیار مودبانه نشسته بود و مشغول مطالعه بود.
به او گفتند: اینجا که کسی نیست . چرا راحت نمی نشینی ؟ گفت : خودم که هستم !انسان باید احترام و کرامت انسانی خودش را در بالاترین حد ممکن رعایت کند. لذا در مورد لباس نیز به نحوی که گفته شد ، عمل کنید. اگر از نظر توانمالی مشکل دارید ، هر از گاهی لباس های زیر خود را بجوشانید تا آلودگی آنبه طور کامل از بین برود .
لباس زیر خود را تعمیر کنید و همچنین می توانیدبرای خود لباس زیر بدوزید.
به جنس لباس زیرتان هم توجه کنید . ازجنس نخی معمولی استفاده کنید . شورت های لیز ، چسبان و بسیار لطیف محرکند . بهویژه لباس های زیر خانم ها بسیار متنوع و رنگارنگ است و به اهداف مختلف یساخته می شوند.
برخی برای ایام پریود ، برخی دیگر برای حالت پیدا کردن اندام و برخی دیگر برای زیبایی بیشتر . برخی از رنگ های لباس های زیر وقتیپوشیده می شوند با ترکیب رنگ بدن شخص ، بسیار محرک و هوس برانگیز می شوند.پوشیدن این گونه شورت ها و لباس ها توصیه نمی شود .
فقط اگر متاهلید و آنهم در زمان کوتاهی که می خواهید با همسر خود عمل جنسی انجام دهید ، مجازیدبرای تحریک خود یا همسرتان از این لباس ها استفاده کنید ؛ و گرنه این لباسها زمینه مساعدی را برای خودارضایی و گناه بیشتر فراهم می آورند . علاوه بر این معمولا در ساخت این لباس ها به جنبه بهداشتی آن توجهی ندارند، لذاموجب حساسیت ، ایجاد عفونت و … در اندام جنسی می شود.
پس بهترین لباس زیر ، لباسی است که جنس آن از نخ معمولی باشد . هر چه درصد ترکیبات پلاستیکی و مواد شیمیایی این لباس ها کمتر باشد ، برای سلامتی و عدمحساسیت شما مفید تر است . البته این توصیه برای تمام اشخاص است (نه فقط آنان که مشکل خود ارضایی دارند).
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha