تبلیغات
تبلیغاتافزایش میل جنسی و شعله ور کردن آتش روابط جنسی : در طول رابطه زناشویی و با گذشت زمان از میزان میل جنسی و شهوت کاسته می شود ؛ شما می توانید با انجام تکنیک ها و روش های افزایش میل جنسی ، زندگی زناشویی خود را متحول و روابط جنسی خود را لذت بخش نمایید .

۶- داشتن بدنی حساس
وقتی بدن حساس و پرشهوت باشد لذت جنسی افزایش می یابد، بنابراین اگر در پی شور و حال بیشتر هستید در وهله ی اول باید بدنی حساس داشته باشید. خیلی ها کوتاهی می کنند، چون به بدنشان اهمیتی نمی دهند و فراموش کرده اند چه خوشی هایی را می توانند از طریق بدنشان تجربه کنند.پوست خود را دوست بدارید. وقتی به حمام می روید یا دوش می گیرید پوست تان را خیلی تحویل بگیرید، نوازشش کنید و ببینید چه حس خوبی دارد.ماساژ محرک هم می تواند راهی فروق العاده برای افزایش میل جنسی و سرحال آوردن خود و همسرتان باشد. خودتان را به روغن ماساژ مرغوب مهمان کنید، چند تا شمع روشن کنید، موسیقی ملایمی بگذارید و در آرامش از پوست هم لذت ببرید.
اگر پیش از این ماساژ را تجربه نکرده اید دستورالعمل ها و راهنمایی هایی را که در این مورد وجود دارد مطالعه کنید یا یک ماساژور باتری خور تهیه کنید.

۷- بهره گیری از تخیل
بعضی وقت ها برای زن و شوهرهایی که سال های سال دارند باهم زندگی می کنند شاید دیگر فقط نگاه کردن به بدن یکدیگر برای افروختن میل جنسی کافی نباشد. اینجاست که بهره گیری از تخیل به کار می آید.

۸- درست و حسابی گرم گرفتن
گرم گرفتن با همسرتان روشی فوق العاده برای افزایش میل جنسی و موفقیت در روابط زناشویی است و هم چنین با این کار میتوانید به وی نشان دهید هنوز تا چه حد او را می خواهید و از هم آغوشی با او لذت می برید.حرف زدن هم بخش مهمی از فرآیند گرم گرفتن در روابط زناشویی است. وقتی در گوش همسرتان «هیچی» های شیرین یا کلمات محبت آمیز نجوا می کنید، نه تنها با مطرح کردن پیشنهادتان او را سرحال می آورید، بلکه با نفس گرم خود لاله گوش او را نیز که به زعم خیلی ها منطقه ای بسیار حساس است، تحریک می کنید. هیچ چیز هم در روابط زناشویی جذاب تر و تحریک کننده تر از این نیست که همسرتان برای شما تعریف کند شب که به خانه رسیدید، چه خوابی برایتان دیده است.
اگر قرار است شبی برنامه خاصی باهم داشته باشید، وقتی برای شام بیرون رفته اید به موقع به قضیه شب اشاره کنید. با این کار نه تنها سرحال می آیید، بلکه از ذوق اینکه هرچه زودتر به خانه برسید و باهم لذتی ببرید دسر را هم بی خیال می شوید هم خرجتان کم می شود و هم کالریِ کمتری نوش جان می کنید!

۹- امتحان تکنیکی جدید
برای موفقیت در روابط جنسی صدها تکنیک تحریک گوناگون برای افزایش میل جنسی و شهوت در نقاط مختلف بدن زنان و مردان وجود دارد. و این تعداد تنها مربوط به مواردی است که با دست انجام می شوند. اگر زبان، دهان، پاها یا هر قسمت دیگری از بدن که فکرش را می کنید هم به این موارد اضافه شوند تعداد این تکنیک ها به هزاران مورد می رسد.
خیلی از زوج ها خودشان را راحت می کنند و هر بار به جای اینکه تکنیک های جدید را امتحان کنند و بدین طریق حس های جدید، جذاب و هیجان انگیزی را در روابط جنسی شان تجربه نمایند، تنها به همان روشی می چسبند که مطمئن هستند عملی است. اگر هدفتان تنها رسیدن به ارگاسم باشد، رابطه جنسی ممکن است برایتان حس کسالت بار و تکراری پیدا کند. پس در پیمودن این مسیر عجله نکنید، اندکی از جاده ی فرسوده ی همیشگی فاصله بگیرید و لذت های تازه را کشف کنید.

۱۰- امتحان جایگیری های متفاوت
کتاب کاما سوترا که بیش از هزار سال پیش نوشته شده است، انواع جای گیری های جنسی را فهرست کرده که اکثر ما هرگز در طول زندگی مان نمی توانیم آن ها را در روابط جنسی مان عملی کنیم- نه از جهت تعداد ، بلکه از این جهت که برای عملی کردن بیشتر آن ها باید چالاکی و انعطاف پذیری یک ژیمناستیک یا هنرمند سیرک را داشته باشید.
سال ها از آن وقت گذشته است و حالا راهنماهای واقع بینانه تری برای این منظور در بازار موجودند که بعضی از آن ها بیش از پنجاه نوع جای گیری را برای افزایش میل جنسی و شهوت معرفی می کنند- یعنی هر هفته یک نوع جای گیری جدید. هنوز هم بعضی از این جای گیری ها برای این بدن ها کمی بلند پروازانه هستند، اما حتی اگر مواردی که برای سلامتی تان خطر دارند حذف کنید باز هم یک عالم از آن ها هست که بشود رویشان کار کرد.
تغییر جای گیری هنگام برقراری روابط جنسی، به واقع زاویه ی دیدی جدیدی به شما می دهد. وقتی نواحی مختلف بدنتان باهم تماس پیدا می کنند هردو احساسات جدیدی را تجربه می کنید و چه بسا بدن یکدیگر را از زاویه ای ببینید که قبلاً ندیده بودید!

هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha