تبلیغات
تبلیغاتافزایش میل جنسی و شعله ور کردن آتش روابط جنسی با بکارگیری ۱۰ روش ساده اما موثر که می تواند رابطه ی زناشویی شما را متحول و دگرگون کند .

در طول رابطه ی زناشویی با گذشت زمان از میزان میل جنسی کاسته می شود ؛ فرقی نمی کند چقدر عاشق باشید . استرس و خستگی می توانند به طور موقت آتش میل جنسی را از حرارت بیاندازد، و آشنایی و شناخت یکدیگر باعث می شود دو نفر مجبورشوند برای تحریک هیجان شان و افزایش میل جنسی شان تلاش بیشتری کنند . خوشبختانه شعله ور کردن مجدد این آتش کارآسانی است ، به شرطی که هردوی شما آماده باشید کمی فراتر از منطقه ی امن قدیمی خود قدم بگذارید و سراغ تجربه های جدید ی برای افزایش میل جنسی بروید . برخورداری از تعاملات جنسی خوب کمک می کند زوج ها بتوانند سختی ها را تاب بیاورند و خوشی ها را آسوده و آرام بگذرانند . اما جذاب و مهیج نگه داشتن رابطه ی جنسی نیازمند تعهد و تلاش در بکارگیری روش هایی برای افزایش میل جنسی است . باید متعهد شوید با هم کشف کنید ، با هم تجربه کنید و مهم تر از همه ، با هم تفریح کنید و لذت ببرید .

بکارگیری روش های زیر میتواند موجب افزایش میل جنسی و ایجاد موفقیت در روابط زناشویی شود :

۱-  تعویض لباس زیر
احساس خواستنی بودن و جذابیت جنسی قطعاً به حس درون شما برمی گردد، اما اگر بدانید ظاهرتان دارد همسرتان را تحریک می کند، خودتان هم مسلماً هیجان زده می شوید. پوشیدن لباس زیرهای جذاب راهی فوق العاده برای افزایش میل جنسی و برانگیختن شور و حال در هر دو طرف است. این لباس ها نه تنها ظاهری زیبا دارند بلکه اغلب در تماس با پوست بدن حس خوبی هم منتقل می کنند. مثلاً ساتن و تور، یا ابریشم و خز و یا هر چیز محرک دیگری می تواند فوق العاده دلچسب باشد.اگر هنوز با همان شورت پاچه دار زهوار دررفته یا شلوار راحتی  جلو دکمه دار ده سال پیش در خانه می گردید، واقعاً در حق خودتان لطفی نمی کنید. آن ها را روانه ی سطل آشغال کنید و بروید چیزی بخرید که بیشتر مناسب مرد جذاب امروزی باشد.
اگر پوشیدن لباس زیری خاص به جای القای حس جذابیت به شما حس حماقت یا هرزگی می دهد،آن لباس را بی خیال شوید. اطمینان حاصل کنید که آنچه می پوشید هم از درون به شما حس جذاب بودن می دهد و هم برای همسرتان ظاهری جذاب دارد. بنابراین انتخاب لباس زیرهای جذاب و مردانه پسند یکی از راههای افزایش میل جنسی است.

۲- ایجاد تغییرات به موقع و بجا
یکی دیگر از روش های افزایش میل جنسی در روابط جنسی  تغییر مکان و زمان به موقع و به جا در هنگام برقراری روابط جنسی است . برقراری روابط جنسی شب هنگام در رختخواب می تواند یکی از قوی ترین نابودگران هیجان و لذت باشد. اغلب افراد وقتی خسته هستند و می خواهند بخوابند به رختخواب می روند. بنابراین برای بهبود بخشیدن تعاملات جنسی خود زمان و مکان آن ها را تغییر دهید. گذاشتن روابط جنسی برای پایان روز ممکن است بسیار مخرب باشد. اگر می خواهید آتش شور و حالتان بیشتر زبانه کشد روش سرعتی صبحگاهی یا وقت ناهار را امتحان کنید. یا اینکه سعی کنید سرشب و قبل از اینکه با شکم پر پای تلویزیون بیهوش شوید، باهم رابطه داشته باشید. تغییر زمان نه تنها می تواند موجب افزایش  میل جنسی  در شما شود بلکه واکنش پذیری بدنی تان را نیز می افزاید، چون در مواقع دیگر روز سیستم عصبی مرکزی در بدنتان شروع به خاموش شدن نکرده است.
ضمناً هم آغوشی را منحصر به اتاق خواب نکنید. تجربه ی این عمل در نقاط مختلف خانه کسالت ناشی از شناخت را از بین می برد و شاید شما را وادار به آزمودن جای گیری جدید کند.

۳- به راه انداختن جنگ و دعوا
لابد می گویید: «انگار جدی عقل از سرت پریده!» قطعاً مقاله ای که درباره ی بهبود روابط زناشویی و روابط جنسی است باید از شما بخواهد از اختلاف بپرهیزید و آن را حل و فصل کنید، نه اینکه دعوا راه بیندازید! بله، اما این جنگ از آن جنگ ها نیست، بلکه جنگی فیزیکی و شیطنت آمیز است که در آن عدالت برقرار است و طرف های آن هدفی مشترک دارند . جنگ و دعوایی که اینجا دارم از آن صحبت می کنم چیزی فوق العاده بچگانه است، مثل جنگ با بالش یا با آب یا با غذا. شما میتوانید از بازی های دیگری برای افزایش میل جنسی استفاده کنید مثلا  اگر دوست دارید مسابقه بدهید می توانید مسابقه ی قلقلک دادن یا جنگ با بالش را امتحان کنید. اگر هر دوی شما خیلی عاقل تر و فهمیده تر از آنید که این بازی های ضایع را انجام دهید، می توانید تنیس یا پینگ پونگ بازی کنید.
بازی احساس صمیمیت و نزدیکی ایجاد می کند، بنابراین می تواند موجب افزایش میل جنسی  و ایجاد موفقیت در روابط جنسی  شود . هر نوع جنگ یا بازی رقابتی که ضربان قلب شما را افزایش دهد، آدرنالین و اندورفین خونتان را نیز بالا می برد و باعث می شود احساس هیجان کنید.

۴- انجام کاری جسورانه
انجام کاری جسورانه مانند سوار شدن اسباب بازی های هیجان انگیز شهربازی، تماشای فیلم ترسناک یا شیرجه زدن در دریاچه ی منطقه تان راه هایی فوق العاده برای بالا بردن میزان آدرنالین در بدن شما ودر نتیجه افزایش میل جنسی  وافزایش سطح هوشیاری و واکنش پذیری بدن تان می شود و شما را در مقابل تحریکات جنسی حساس تر می کنند. از بُعد روان شناختی هم وقتی هردو با هم ضعف و آسیب پذیری را تجربه می کنید صمیمیت میانتان افزایش می یابد.
شاید بخواهید هرازگاهی و هر وقت هوس کردید، کاری جسورانه انجام دهید. شاید هم ترجیح دهید به صورت مداوم به یک سرگرمی جسورانه خاص بپردازید، مثلاً بانجی جامپینگ، رالی، قایق رانی در آب های خروشان. با این کارها نه تنها روابط جنسی خود را در زندگی زناشویی بهبود می بخشید، بلکه تناسب اندام بهتری هم خواهید داشت و وقتی دوستانتان را می بینید یک عالم حرف برای گفتن دارید.

۵- خرید اسباب بازی
روش دیگر برای افزایش میل جنسی و شهوت خرید اسباب بازی های تحریک کننده است . این جور اسباب بازی ها اسم شان بد دررفته است. ممکن است بعضی از آن ها بُنجل باشند و به هیچ دردی نخورند اما بین آن ها چیز خوب هم پیدا می شود، مثل ماساژورهای شیک امروزی که به درد همه ی نقاط بدن می خورند و روی دست ویبراتورهای بدقیافه قدیمی زده اند. ضمناً می توانید از نسل جدید روغن ها برای ماساژ دادن استفاده کنید، محصولاتی که پس از استعمال مواد چسبناک بر جای نمی گذارند و جای لک چربی شان روی تختخواب نمی ماند. از جمله محصولات دیگر می توان به ویبراتورهای مخصوص مردان یا زنان، کوسن های خاص و بازی های مخصوص بزرگسالان اشاره کرد. بنابراین با بکار بردن این وسایل میتوانید روابط جنسی لذت بخشی داشته باشید .ضمناً بعضی مغازه های مربوطه لباس های خاص و زیورآلات جذابی دارند که کمک می کنند بتوانید بازی های مورد علاقه تان را انجام دهید.

هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha